Zajmij się tym, co lubisz robić, wtedy nie będziesz musiała się zmuszać...

11 czerwca 2014

Herbaciarka na biżuterię?...

Miałam ozdobić pudełko na biżuterię dla córki, ale... wszystkie oglądane przez nią na Drewnianej Dolinie i Drewlandii  miały albo zły podział w środku, albo nie taki kształt. Jak już wszystko było ok, to okazało się, że pudełko nie jest dostępne. Jednak przy odrobinie wyobraźni (na szczęście obie ją mamy!) udało się je wyszukać w dziale "pudełka na herbatę". Nie jest wysokie, ma 12 mniejszych przestrzeni wewnątrz ( czyli w zamyśle na 12 rodzajów saszetek herbaty).

Ale to nie wszystko - dostałam dokładne wytyczne, jak pudełko ma wyglądać, czyli ma być proste, biało-czarne i najlepiej bez kwiatków i innych takich...


Głównym motywem jest pepitka, przyklejona na całe wieczko pudełka, dół i środek pomalowane są na biało i ozdobione czarną (a w środku białą) bawełnianą koronką. Jest jeszcze malutki owal na przodzie, żeby było wiadomo gdzie można pudełko otwierać.


Pomimo prostoty i tak niewielu ozdób, pudełko nawet mi się podoba, chociaż osobiście wolę więcej dekoracji, ale... klient nasz pan!2 komentarze: